Wylewki anhydrytowe Będzin

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Będzin i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Będzin

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia profesjonalne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Będzin i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić zlecenia dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Będzin – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.