Wylewki anhydrytowe Będzin

Będzin to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Będzin i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Będzin

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu pull off wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 reach 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Będzin i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Będzin – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

10 + 11 =