Wylewki anhydrytowe Blachownia

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Blachowni i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Blachownia

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja zezwala na dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Blachownia jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Blachownia – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.