Wylewki anhydrytowe Bytom

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Bytom i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Bytom

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja zezwala na profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Bytom jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych , a także indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Bytom – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.