Wylewki anhydrytowe Bytom

Bytom to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Bytomiu i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Bytom

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja umożliwia profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Bytom jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia get klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Bytom – oczekujemy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.