Wylewki anhydrytowe Bytom

Bytom to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Bytomiu i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

posadzki anhydrytowe Bytom ogrzewania podłogowego ogrzewanie podłogowe wylewki maszynowe

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wybieranych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Nie wymaga także zbrojenia ze względu na swoją wytrzymałość. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania. Zainwestuj w wylewki anhydrytowe i ogrzewanie podłogowe!

Dlaczego firma Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Bytom jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla dużych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych, a także indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt posadzek dla mieszkańców Bytomia analizujemy indywidualnie.

Posadzki anhydrytowe wykonujemy już od wielu lat. Nasze wylewki maszynowe zostały już wykonane dla wielu klientów z Bytomia. Skontaktuj się z nami, aby zamówić dostawę wylewki na wykonanie posadzek anhydrytowych i ogrzewania podłogowego już teraz!

wylewki anhydrytowe bytom

Wylewki (posadzki) anhydrytowe Bytom – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

6 + 10 =