Wylewki anhydrytowe Czerwionka-Leszczyny

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Czerwionka-Leszczyny i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Czerwionka-Leszczyny

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Czerwionka-Leszczyny jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Czerwionka-Leszczyny – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.