Wylewki anhydrytowe Częstochowa

Częstochowa to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Nie mogłeś lepiej trafić!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Częstochowa i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Częstochowa

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli od razu planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki zezwala na idealne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 reach 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Częstochowa i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla potężnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia accomplish klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Częstochowa – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.