Wylewki anhydrytowe Imielin

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Imielin i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Imielin

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Imielin i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla potężnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Imielin – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.