Wylewki anhydrytowe Kalety

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Kalety i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Kalety

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeżeli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Kalety jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić zlecenia dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Kalety – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.