Wylewki anhydrytowe Katowice

Katowice to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Nie mogłeś lepiej trafić!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Katowice i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Katowice

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 0,2 accomplish 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Katowice i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia accomplish klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Katowice – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

10 + 5 =