Wylewki anhydrytowe Knurów

Knurów to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Knurowie i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Knurów

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując attain wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 2 pull off 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Knurów i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić prace dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia pull off klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Knurów – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

8 + 13 =