Wylewki anhydrytowe Knurów

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Knurów i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Knurów

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki umożliwia profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Knurów jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Knurów – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.