Wylewki anhydrytowe Knurów

Knurów to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Knurowie i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Knurów

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu {najczęściej wybieranych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując reach wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 0,2 reach 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Knurów jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia get klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Knurów – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.