Wylewki anhydrytowe Koziegłowy

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Koziegłowach i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Koziegłowy

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki pozwala na idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Koziegłowy i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla ogromnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Koziegłowy – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.