Wylewki anhydrytowe Koziegłowy

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Koziegłowy i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Koziegłowy

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując reach wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 2 get 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Koziegłowy jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia realize klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Koziegłowy – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.