Wylewki anhydrytowe Kuźnia Raciborska

Kuźnia Raciborska to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Kuźnia Raciborska i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Kuźnia Raciborska

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu {najczęściej wybieranych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki pozwala na idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 2 reach 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Kuźnia Raciborska jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia reach klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Kuźnia Raciborska – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

14 + 13 =