Wylewki anhydrytowe Lędziny

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Lędzinach i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Lędziny

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Lędziny i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla potężnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Lędziny – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.