Wylewki anhydrytowe Miasteczko Śląskie

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Miasteczko Śląskie i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Miasteczko Śląskie

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli z góry planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki pozwala na idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Miasteczko Śląskie i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla potężnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technicznych , a także indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Miasteczko Śląskie – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.