Wylewki anhydrytowe Mikołów

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Mikołów i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Mikołów

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki pozwala na profesjonalne zalanie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Mikołów jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Mikołów – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.