Wylewki anhydrytowe Mysłowice

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Mysłowice i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Mysłowice

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na profesjonalne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Mysłowice jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla potężnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Mysłowice – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.