Wylewki anhydrytowe Ogrodzieniec

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Ogrodzieńcu i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Ogrodzieniec

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeśli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Ogrodzieniec jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Ogrodzieniec – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.