Wylewki anhydrytowe Piekary Śląskie

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Piekarach Śląskich i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Piekary Śląskie

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 2 accomplish 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Piekary Śląskie jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia accomplish klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Piekary Śląskie – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.