Wylewki anhydrytowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Nie mogłeś lepiej trafić!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Piekarach Śląskich i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Piekary Śląskie

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu {najczęściej wybieranych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeśli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki pozwala na idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Piekary Śląskie jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia complete klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Piekary Śląskie – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

9 + 9 =