Wylewki anhydrytowe Poręba

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Poręba i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Poręba

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Poręba jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Poręba – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.