Wylewki anhydrytowe Pszów

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Pszów i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Pszów

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki zezwala na dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 0,2 pull off 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Pszów jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia get klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy od A complete Z.

Wylewki anhydrytowe Pszów – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.