Wylewki anhydrytowe Pyskowice

Pyskowice to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Pyskowice i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Pyskowice

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu complete wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 complete 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Pyskowice i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia complete klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Pyskowice – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.