Wylewki anhydrytowe Racibórz

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Racibórz i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Racibórz

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując reach wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Racibórz i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Racibórz – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.