Wylewki anhydrytowe Racibórz

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Raciborzu i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Racibórz

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Racibórz jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla potężnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Racibórz – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.