Wylewki anhydrytowe Radlin

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Radlinie i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Radlin

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja zezwala na dokładne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Radlin jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Radlin – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.