Wylewki anhydrytowe Radzionków

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Radzionkowie i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Radzionków

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu complete wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na dokładne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 0,2 attain 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Radzionków i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia accomplish klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Radzionków – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.