Wylewki anhydrytowe Radzionków

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Radzionków i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Radzionków

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na profesjonalne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Radzionków i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Radzionków – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.