Wylewki anhydrytowe Ruda Śląska

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Rudzie Śląskiej i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Ruda Śląska

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeśli od razu planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Ruda Śląska i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Ruda Śląska – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.