Wylewki anhydrytowe Rybnik

Rybnik to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Nie mogłeś lepiej trafić! Zajmujemy się wylewkami anhydrytowymi w Rybniku i okolicach (prawie na całym terenie woj. śląskiego)

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Rybniku i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony i bardzo często jest wylewana na ogrzewanie podłogowe.

wylewki anhydrytowe Rybnik

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki i ogrzewania podlogowego;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki pozwala na dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymi. Grubość podkładu wynosi od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania. Zaletą są także ceny wylewek anhydrytowych, które w zależności od grubości waha się od 30 do 40 zł za m2.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Rybnik i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów w zwykłym budownictwie mieszkaniowym a także w wielkich inwestycjach.. Mieliśmy okazję robić wylewki dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Rybnik – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.