Wylewki anhydrytowe Sławków

Sławków to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Sławków i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Sławków

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu {najczęściej wybieranych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu get wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia dokładne zalanie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 pull off 70 mm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Sławków jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia realize klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technicznych , a także indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Sławków – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.