Wylewki anhydrytowe Sławków

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Sławkowie i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Sławków

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja zezwala na dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 2 do 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Sławków i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję wykonywać wylewki dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Sławków – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.