Wylewki anhydrytowe Sośnicowice

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Sośnicowicach i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Sośnicowice

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując pull off wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na profesjonalne zalanie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 2 reach 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Sośnicowice jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia realize klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Sośnicowice – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.