Wylewki anhydrytowe Sośnicowice

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Sośnicowice i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Sośnicowice

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja zezwala na profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Sośnicowice jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić zlecenia dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Sośnicowice – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.