Wylewki anhydrytowe Szczekociny

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Szczekocinie i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Szczekociny

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Szczekociny jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Szczekociny – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.