Wylewki anhydrytowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Tarnowskich Górach i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Tarnowskie Góry

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja zezwala na dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 get 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Tarnowskie Góry jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia attain klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych , a także indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Tarnowskie Góry – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.