Wylewki anhydrytowe Tarnowskie Góry

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Tarnowskich Górach i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Tarnowskie Góry

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki pozwala na idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 do 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Tarnowskie Góry jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Tarnowskie Góry – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.