Wylewki anhydrytowe Wojkowice

Wojkowice to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Wojkowicach i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Wojkowice

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeśli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na profesjonalne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 0,2 accomplish 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Wojkowice jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia realize klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Wojkowice – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.