Wylewki anhydrytowe Wojkowice

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Wojkowicach i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Wojkowice

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Wojkowice i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla dużych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Wojkowice – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.