Wylewki anhydrytowe Żarki

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Żarkach i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Żarki

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki zezwala na idealne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Żarki jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Żarki – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.