Wylewki anhydrytowe Zawiercie

Zawiercie to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Zawierciu i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Zawiercie

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu complete wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli od razu planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki zezwala na idealne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 complete 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Zawiercie i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia attain klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Zawiercie – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.