Wylewki anhydrytowe Bieruń

Bieruń to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Bieruń i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Bieruń

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu {najczęściej wybieranych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując get wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki zezwala na idealne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 0,2 accomplish 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Bieruń i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Bieruń – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

6 + 11 =