Wylewki anhydrytowe Bieruń

Telefon

Napisz do nas

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Bieruniu i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Bieruń

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wybieranych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja zezwala na idealne zalanie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 0,2 reach 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Bieruń i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia reach klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Bieruń – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.