Wylewki anhydrytowe Wilamowice

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Wilamowice i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Wilamowice

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli od razu planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja pozwala na profesjonalne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 2 pull off 70 mm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Wilamowice i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia get klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Wilamowice – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.