Wylewki anhydrytowe Brenna

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Brennej i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Brenna

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najczęściej wybieranych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując realize wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie super wyborem, jeśli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 reach 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Brenna jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić prace dla potężnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Brenna – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.