Wylewki anhydrytowe Strumień

Strumień to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Strumień i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Strumień

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu reach wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli od razu planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja zezwala na idealne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 reach 70 mm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Strumień i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Strumień – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

1 + 14 =