Wylewki anhydrytowe Strumień

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Strumień i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Strumień

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 accomplish 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Strumień jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia realize klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Strumień – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.