Wylewki anhydrytowe Chybie

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Chybiu i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Chybie

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu accomplish wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki pozwala na dokładne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 2 get 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Chybie jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność robić prace dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A get Z.

Wylewki anhydrytowe Chybie – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.