Wylewki anhydrytowe Szczyrk

Szczyrk to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Szczyrk i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Szczyrk

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując pull off wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki pozwala na profesjonalne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładu waha się od 2 do 70 mm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Szczyrk i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia get klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Szczyrk – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

13 + 11 =