Wylewki anhydrytowe Międzybrodzie Bialskie

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Międzybrodzie Bialskie i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Międzybrodzie Bialskie

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na dokładne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 attain 70 mm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Międzybrodzie Bialskie i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić prace dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia pull off klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Międzybrodzie Bialskie – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.