Wylewki anhydrytowe Cieszyn

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Cieszyn i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Cieszyn

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu accomplish wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 0,2 complete 7 cm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Cieszyn i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia attain klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy od A complete Z.

Wylewki anhydrytowe Cieszyn – czekamy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.