Wylewki anhydrytowe Cieszyn

Cieszyn to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Cieszyn i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Cieszyn

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu get wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne zalanie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 pull off 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Cieszyn jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia get klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Cieszyn – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

13 + 3 =