Wylewki anhydrytowe Oświęcim

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Oświęcim i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Oświęcim

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu complete wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja zezwala na idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 0,2 reach 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Oświęcim jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia attain klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A reach Z.

Wylewki anhydrytowe Oświęcim – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.