Wylewki anhydrytowe Oświęcim

Telefon

Napisz do nas

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Oświęcim i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

Wylewki anhydrytowe Oświęcim (wylewki samopoziomujące) - idealne na ogrzewanie podłogowe

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre zalety posadzki anhydrytowej (wylewki anhydrytowej)

  • jest to wylewka samopoziomująca;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu complete wylewki cementowej;
  • posadzki anhydrytowe są idealne do ogrzewania podłogowego;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.
  • przyzwoite parametry wytrzymałościowe

Wylewka anhydrytowa jest idealna w ogrzewanym pomieszczeniu, ponieważ prędko łapie, utrzymuje i przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja zezwala na idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymi. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm. Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Wylewki samopoziomujące (anhydrytowe) a ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe jest obowiązkowe przy budowaniu/remontach domu i mieszkania. Jest to duże uproszczenie by nagrzać pokoje oraz zbawieniem dla zimorodków. Sama instalacja ogrzewania podłogowego nie jest skomplikowana i posiada tylko jedno wymaganie – odpowiednia wylewka, czyli jastrych anhydrytowy.
Jastrych anhydrytowy (wylewka anhydrytowa) idealnie współpracuje z ogrzewaniem podłogowym przez swoją przewodność cieplną oraz takie ułatwienia jak właściwości samopoziomujące czy proste wykonanie posadzki.

Wylewki samopoziomujące - właściwości samopoziomujące posadzki, wybierz wylewkę anhydrytową

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku i charakteryzujemy się w kompleksowej usłudze. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Oświęcim jest naszym głównym obszarem działań na terenie województwa śląskiego.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi i wykonywanie z należytą starannością wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu eliminujemy błędy, które robi konkurencja, gdy wylewa posadzki anhydrytowe, np. gdy po czasie występują odkształcenia. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja, dlatego też jesteśmy firmą specjalizującą się w wylewaniu posadzek. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu oferujemy profesjonalne doradztwo i każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Oświęcim – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.