Wylewki anhydrytowe Andrychów

Telefon

Napisz do nas

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Andrychów i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Andrychów

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wybieranych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki zezwala na dokładne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 2 accomplish 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Wylewka anhydrytowa w Andrychowie – wybierz Styl-bud

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Andrychów jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia get klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Andrychów – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.