Wylewki anhydrytowe Tychy

Tychy to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Tychach i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Tychy

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując realize wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeśli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 attain 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Tychy i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Tychy – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

13 + 9 =