Wylewki anhydrytowe Tychy

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Tychy i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Tychy

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – posadzka anhydrytowa jest idealnym rozwiązaniem na ten sposób ogrzewania;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.
  • przystępna cena wylewki anhydrytowej

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja pozwala na idealne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 0,2 reach 7 cm . Wylewka anhydrytowa nie jest wymagająca w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku w temacie wylewek anhydrytowych. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Tychy i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wiele wylewek anhydrytowych dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia complete klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Jeżeli chodzi o pytanie ile kosztuje posadzka anhydrytowa to cena ma dwie zależności – grubość samej posadzki anhydrytowej. Cena za wylewki anhydrytowej o małej grubości to koszt od 25 do 35 zł za m2, a wylewki anhydrytowej o dużej grubości to koszt od 30 do 40 zł za m2. W celu ustalenia ceny wylewek anhydrytowych prosimy o kontakt telefoniczny w celu indywidualnej wyceny.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Tychy – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.