Wylewki anhydrytowe Bielsko-Biała

Dowozimy najwyższej jakości wylewki anhydrytowe do Bielska. Jako firma Styl-Bud specjalizujemy się w temacie wylewek i posadzek anhydrytowych zarówno u klientów prywatnych, jak i w przedsiębiorstwach.

Telefon

Napisz do nas

Bielsko-Biała to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Bielsko-Biała i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki/posadzki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu. Każdą wylewkę anhydrytową, którą dostarczamy to produkt oznakowany znakiem CE, zgodny z normami DIN-EN 13813, DIN 18560. Odporność na ściskanie jastrychu mieści się w klasach c20 oraz c25 mPa.
Grubość wylewki anhydrytowej dobieramy w zależności od przyszłego sposobu użycia podłoża oraz od ewentualnego posiadania instalacji ogrzewania podłogowego. Najmniejsza grubość wylewki anhydrytowej bez instalacji ogrzewania podłogowego wynosi 35mm, a z ogrzewaniem podłogowym 55mm.

wylewki anhydrytowe bielsko-biała - wylewki anhydrytowe

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada szereg zalet, które pozwalają utrzymać jej wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie,
  • nie wymaga dylatacji nawet na dużych powierzchniach,
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia,
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej,
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki,
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię,
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek,
  • wejście na wylewkę jest możliwe już po 48h od wylania, a większe i cięższe prace już po 4-5 dniach.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki pozwala na dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Wylewka do posadzek anhydrytowych nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do wylania jej.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jeżeli chodzi o posadzkę anhydrytową. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Bielsko-Biała jest naszym głównym obszarem działań. Zlecenia wykonujemy także na terenie miast Pszczyna i Czechowice-Dziedzice. Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewkę anhydrytową dla potężnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości, profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewkowym. Posadzki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Posadzki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy od A do Z. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Bielska-Białej.

wylewki anhydrytowe bielsko biała wylewki anhydrytowe - posadzki anhydrytowe - nie wymaga zbrojenia

Wylewki anhydrytowe Bielsko-Biała – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

Formularz kontaktowy