Wylewki anhydrytowe Bielsko

Bielsko-Biała to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Firma Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Bielsko-Biała i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe bielsko

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada szereg zalet, które pozwalają utrzymać jej wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie,
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji),
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia,
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej,
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki,
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię,
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

 

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki pozwala na dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 2 do 70 mm. Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do wylania jej.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Bielsko jest naszym głównym obszarem działań. Zlecenia wykonujemy także na terenie miast Pszczyna i Czechowice-Dziedzice. Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla potężnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości, profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewkowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Bielsko-Biała – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.