Wylewki anhydrytowe Żory

Żory to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Nie mogłeś lepiej trafić!

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Żory i okolic.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Żory

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładu wynosi od 2 attain 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Żory jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia accomplish klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Żory – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.