Wylewki anhydrytowe Osiek

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Osieku i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Osiek

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu reach wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli z góry planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja umożliwia idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 accomplish 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Osiek i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność robić wylewki dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A pull off Z.

Wylewki anhydrytowe Osiek – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.