Wylewki anhydrytowe Kłobuck

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Kłobuck i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Kłobuck

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki zezwala na idealne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Kłobuck jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Kłobuck – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.