Wylewki anhydrytowe Czechowice-Dziedzice

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Czechowicach i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Czechowice-Dziedzice

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując pull off wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki umożliwia dokładne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 0,2 complete 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Czechowice-Dziedzice jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia complete klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Czechowice-Dziedzice – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.