Wylewki anhydrytowe Jasienica

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Jasienicy i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Jasienica

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na idealne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 do 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Jasienica jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla ogromnych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Jasienica – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.