Wylewki anhydrytowe Kobiór

Kobiór to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Kobiór i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Kobiór

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja zezwala na dokładne zalanie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 reach 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Kobiór jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Kobiór – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.