Wylewki anhydrytowe Kobiór

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Kobiór i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

Wylewki anhydrytowe Kobiór - posadzki anhydrytowe mają właściwości samopoziomujące, gładką posadzkę

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiada wylewka anhydrytowa:

  • wylewka anhydrytowa posiada właściwości samopoziomujące;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • charakteryzuje się wysoką wytrzymałością
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • łatwo osiągnąć gładką posadzkę
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.
  • płynna konsystencja

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja zezwala na dokładne zalanie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 reach 7 cm . Wylewkę anhydrytową cechuje także prostota w zastosowaniu i brak konieczności użycia skomplikowanych maszyn do jej wylania.

Czy można użyć wylewki anhydrytowej do ogrzewania podłogowego?

Ogrzewanie podłogowe jest coraz częściej montowane w nowo powstających domach lub nawet podczas remontu z racji ich prostego montażu. Jednym z wymagań podczas instalacji ogrzewania podłogowego jest odpowiednia posadzka. Najlepiej sprawują się posadzki anhydrytowe poprzez ich idealne własciwości przewodzenia ciepła oraz zalet wyżej wspomnianych, czyli właściwości samopoziomujące i wysoka odporność na ściskanie.

Usługi posadzki anhydrytowe - wylewka anhydrytowa cechuje się gładką powierzchnią posadzki

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Kobiór jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewka anhydrytowa to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewka anhydrytowa to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Kobiór – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.